Alaçatı Vereseli Eczanesi logo
Alaçatı Vereseli Eczanesi logo

Alaçatı Vereseli Eczanesi

(0)
Alaçatı Vereseli Eczanesi Izmir ili Çeşme Alaçatı Ilıca ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Alaçatı Vereseli Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Alaçatı Vereseli Eczanesi Izmir ili Çeşme Alaçatı Ilıca İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Alaçatı Vereseli Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Alaçatı Vereseli Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Alaçatı Vereseli Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Alaçatı Vereseli Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Alaçatı Vereseli Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

24 Eylül 2021 Cuma Izmir Çeşme Alaçatı Ilıca Nöbetçi Alaçatı Vereseli Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Alaçatı Vereseli Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Alaçatı Vereseli Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Alaçatı Vereseli Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Alaçatı Vereseli Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Alaçatı Vereseli Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Alaçatı Vereseli Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Alaçatı Vereseli Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Alaçatı Vereseli Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Izmir İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Izmir ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Karsıyaka Sevgı Eczanesi

Karsıyaka Sevgı Eczanesi Izmir ili Karşıyaka ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Karsıyaka Sevgı Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Isın Eczanesi

Isın Eczanesi Izmir ili Mithatpaşa ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Isın Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Karabenek Eczanesi

Karabenek Eczanesi Izmir ili Bayındır ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Karabenek Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Talatpasa Eczanesi

Talatpasa Eczanesi Izmir ili Eski Foça ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Talatpasa Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.