Gümüldür Eczanesi logo

Gümüldür Eczanesi

  • Izmir - Gümüldür-Özdere
  • 2327931129
  • IZMIR CAD.NO:117/D GÜMÜLDÜR
  • 21:00'DEN SONRA- İCAP NÖBETİ TUTULMAKTADIR. SAAT 21:00'A KADAR NÖBETÇİDİR

  • 1
(0)
Gümüldür Eczanesi Izmir ili Gümüldür Özdere ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Gümüldür Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Gümüldür Eczanesi Izmir ili Gümüldür Özdere İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Gümüldür Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Gümüldür Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Gümüldür Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Gümüldür Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Gümüldür Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

24 Temmuz 2021 Cumartesi Izmir Gümüldür Özdere Nöbetçi Gümüldür Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Gümüldür Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Gümüldür Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Gümüldür Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Gümüldür Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Gümüldür Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Gümüldür Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Gümüldür Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Gümüldür Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Izmir İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Izmir ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Ezgi Eczanesi

Ezgi Eczanesi Izmir ili Karşıyaka ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Ezgi Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Saglık Eczanesi

Saglık Eczanesi Izmir ili Bayındır ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Saglık Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Canan Eczanesi

Canan Eczanesi Izmir ili Çeşme Alaçatı Ilıca ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Canan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Uysal Eczanesi

Uysal Eczanesi Izmir ili Torbalı ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Uysal Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.