Yenı Serter Eczanesi

Yenı Serter Eczanesi

  • Izmir - Alsancak-Basmane
  • tarihinde nöbetçi
  • 02324898443 02324898443
  • FEVZIPASA BULVARI NO:133/B BASMANE KONAK
(0)

30 Kasım 2021 Salı Izmir Alsancak Basmane Nöbetçi Eczaneleri

Izmir ili Alsancak Basmane ilçesinin nöbetçi eczane listesi. Buradan dilediğiniz nöbetçi eczaneyi seçip nöbetçi eczanenin iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Izmir Alsancak Basmane Nöbetçi eczaneleri uygulamamız ile size en yakın nöbetçi eczanelere telefon ile veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz. Izmir Alsancak Basmane nöbetçi eczaneleri günlük olarak güncellenmekte olup, her nöbetçi eczane 24 saat hizmet vermektedir. Izmir Alsancak Basmane nöbetçi eczanleri 7/24 kesintisiz hizmet verir. Hizmet sonrası Alsancak Basmane ilçesine ait nöbetçi eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılara ilgili Alsancak Basmane ilçesindeki nöbetçi eczane ile ilgili ön bilgi vermiş olursunuz. Nöbetçi eczane sayısı bulundukları ilçenin nüfusuna bağlı olarak değişmektedir. Büyük ilçelerde nöbetçi eczane sayısı oldukça yüksektir.

Izmir Alsancak-Basmane Nöbetçi Eczaneleri ile ilgili sıkça sorulan sorular

Alsancak Basmane Nöbetçi eczanelerin nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Alsancak Basmane Nöbetçi eczaneler ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmezler.

Alsancak Basmane nöbetçi eczanelerine ulaşmak çok kolay ve basittir. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayarak Alsancak Basmane ilçesinin ilgili eczane profiline geçip nöbetçi eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Alsancak Basmane nöbetçi eczaneye ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Alsancak Basmane ilçesindeki nöbetçi eczaneye ait harita bilgisini almak için nöbetçi eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Izmir İlinin Diğer İlçeleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Izmir ilinin ilçelerini listeledik. Dilediğiniz ilçeye tıklayıp nöbetçi eczanelerini listeleyebilir ve detaylı inceleyebilirsiniz...

Bornova Nöbetçi Eczaneleri

Izmir Bornova Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Bornova nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Beydağ Nöbetçi Eczaneleri

Izmir Beydağ Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Beydağ nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Tire Nöbetçi Eczaneleri

Izmir Tire Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Tire nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Sarnıç Nöbetçi Eczaneleri

Izmir Sarnıç Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Sarnıç nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.