Altındag Eczanesi logo

Altındag Eczanesi

  • Izmir - Altindağ
  • 02324334601
  • KEMALPAŞA CD. 193/A
  • 24:00'DEN SONRA- ÇAMDİBİ SAAT 23:59'A KADAR NÖBETÇİDİR

  • 1
(0)
Altındag Eczanesi Izmir ili Altındağ ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Altındag Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Altındag Eczanesi Izmir ili Altındağ İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Altındag Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Altındag Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Altındag Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Altındag Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Altındag Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

22 Temmuz 2021 Perşembe Izmir Altındağ Nöbetçi Altındag Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Altındag Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Altındag Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Altındag Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Altındag Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Altındag Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Altındag Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Altındag Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Altındag Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Izmir İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Izmir ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Ayşın Eczanesi

Ayşın Eczanesi Izmir ili Eski Foça ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Ayşın Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Bahrıye Eczanesi

Bahrıye Eczanesi Izmir ili Ayrancılar ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Bahrıye Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Yenı Karaburun Eczanesi

Yenı Karaburun Eczanesi Izmir ili Karaburun ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Yenı Karaburun Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Okyanus Eczanesi

Okyanus Eczanesi Izmir ili Çandarlı ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Okyanus Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.