Esra Bay Eczanesi logo
Esra Bay Eczanesi logo

Esra Bay Eczanesi

  • Izmir - Altindağ
  • 02324585852
  • SERİNTEPE MH. 4304 SK. NO:27/1A
  • 24:00'DEN SONRA- ÇAMDİBİ SAAT 23:59'A KADAR NÖBETÇİDİR

  • 45
(0)
Esra Bay Eczanesi Izmir ili Altındağ ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Esra Bay Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Esra Bay Eczanesi Izmir ili Altındağ İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Esra Bay Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Esra Bay Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Esra Bay Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Esra Bay Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Esra Bay Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

30 Kasım 2021 Salı Izmir Altındağ Nöbetçi Esra Bay Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Esra Bay Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Esra Bay Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Esra Bay Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Esra Bay Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Esra Bay Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Esra Bay Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Esra Bay Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Esra Bay Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Izmir İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Izmir ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Sedef Eczanesi

Sedef Eczanesi Izmir ili Gediz ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Sedef Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Çağında Eczanesi

Çağında Eczanesi Izmir ili Buca ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Çağında Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Halk Eczanesi

Halk Eczanesi Izmir ili Ödemiş ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Halk Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Kıraz Eczanesi

Kıraz Eczanesi Izmir ili Kiraz ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Kıraz Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.