Öz Eczanesi logo
Öz Eczanesi logo

Öz Eczanesi

0
  • Izmir - Atatürk-Osmangazi
  • 05382113008
  • ATATÜK MH. SÜLEYMANİYE CD. NO:87/A
  • 24:00'DEN SONRA- BORNOVA 3 SAAT 23:59'A KADAR NÖBETÇİDİR

  • 48
(0)

Izmir Atatürk Osmangazi Öz Eczanesi. Nöbetçi Öz Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Öz Eczanesi Izmir ili Atatürk Osmangazi İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Öz Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Öz Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Öz Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Öz Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Öz Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

11 Ocak 2022 Salı Izmir Atatürk Osmangazi Nöbetçi Öz Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Öz Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Öz Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Öz Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Öz Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Öz Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Öz Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Öz Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Öz Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Izmir İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Izmir ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Akut Eczanesi

Izmir Karşıyaka Akut Eczanesi. Nöbetçi Akut Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Güzelbahçe Saglık Eczanesi

Izmir Güzelbahçe Güzelbahçe Saglık Eczanesi. Nöbetçi Güzelbahçe Saglık Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Ulus Eczanesi

Izmir Üçyol Ulus Eczanesi. Nöbetçi Ulus Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Çamlık Eczanesi

Izmir Ödemiş Çamlık Eczanesi. Nöbetçi Çamlık Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.