Ülkücan Eczanesi logo
Ülkücan Eczanesi logo

Ülkücan Eczanesi

(0)
Ülkücan Eczanesi Izmir ili Balçova ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Ülkücan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Ülkücan Eczanesi Izmir ili Balçova İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Ülkücan Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Ülkücan Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Ülkücan Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ülkücan Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Ülkücan Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

26 Kasım 2021 Cuma Izmir Balçova Nöbetçi Ülkücan Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Ülkücan Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Ülkücan Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Ülkücan Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Ülkücan Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Ülkücan Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Ülkücan Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Ülkücan Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Ülkücan Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Izmir İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Izmir ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Bozyaka Özlem Eczanesi

Bozyaka Özlem Eczanesi Izmir ili Bozyaka ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Bozyaka Özlem Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Çağında Eczanesi

Çağında Eczanesi Izmir ili Buca ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Çağında Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Gökoglu Eczanesi

Gökoglu Eczanesi Izmir ili Tire ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Gökoglu Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Sedef Eczanesi

Sedef Eczanesi Izmir ili Gediz ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Sedef Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.