Bayındır Pınar Eczanesi logo
Bayındır Pınar Eczanesi logo

Bayındır Pınar Eczanesi

(0)
Bayındır Pınar Eczanesi Izmir ili Bayındır ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Bayındır Pınar Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Bayındır Pınar Eczanesi Izmir ili Bayındır İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Bayındır Pınar Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Bayındır Pınar Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Bayındır Pınar Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bayındır Pınar Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bayındır Pınar Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

26 Kasım 2021 Cuma Izmir Bayındır Nöbetçi Bayındır Pınar Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Bayındır Pınar Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Bayındır Pınar Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Bayındır Pınar Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Bayındır Pınar Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Bayındır Pınar Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Bayındır Pınar Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Bayındır Pınar Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Bayındır Pınar Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Izmir İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Izmir ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Çalıkuşu Eczanesi

Çalıkuşu Eczanesi Izmir ili Kınık ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Çalıkuşu Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Kıraz Eczanesi

Kıraz Eczanesi Izmir ili Kiraz ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Kıraz Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Kaptan Eczanesi

Kaptan Eczanesi Izmir ili Hatay ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Kaptan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Yücel Eczanesi

Yücel Eczanesi Izmir ili Bayraklı ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Yücel Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.