Karabenek Eczanesi logo
Karabenek Eczanesi logo

Karabenek Eczanesi

0
(0)

Izmir Bayındır Karabenek Eczanesi. Nöbetçi Karabenek Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Karabenek Eczanesi Izmir ili Bayındır İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Karabenek Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Karabenek Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Karabenek Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Karabenek Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Karabenek Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

8 Ocak 2022 Cumartesi Izmir Bayındır Nöbetçi Karabenek Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Karabenek Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Karabenek Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Karabenek Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Karabenek Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Karabenek Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Karabenek Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Karabenek Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Karabenek Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Izmir İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Izmir ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Ünal Eczanesi

Izmir Gümüldür Özdere Ünal Eczanesi. Nöbetçi Ünal Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Sırınyer Elıf Eczanesi

Izmir Şirinyer Sırınyer Elıf Eczanesi. Nöbetçi Sırınyer Elıf Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Yarımada Ilgın Eczanesi

Izmir Mordoğan Yarımada Ilgın Eczanesi. Nöbetçi Yarımada Ilgın Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Kocabıyık Eczanesi

Izmir Narlıdere Kocabıyık Eczanesi. Nöbetçi Kocabıyık Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.