Bayraklı Eczanesi logo
Bayraklı Eczanesi logo

Bayraklı Eczanesi

  • Izmir - Bayrakli
  • 02323717140
  • BAYRAKLI MAH. ORD. PROF. DR. EKREM AKURGAL SOK. NO:34/A
  • 11
(0)
Bayraklı Eczanesi Izmir ili Bayraklı ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Bayraklı Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Bayraklı Eczanesi Izmir ili Bayraklı İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Bayraklı Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Bayraklı Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Bayraklı Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bayraklı Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bayraklı Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

17 Eylül 2021 Cuma Izmir Bayraklı Nöbetçi Bayraklı Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Bayraklı Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Bayraklı Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Bayraklı Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Bayraklı Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Bayraklı Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Bayraklı Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Bayraklı Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Bayraklı Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Izmir İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Izmir ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Sude Eczanesi

Sude Eczanesi Izmir ili Eski Foça ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Sude Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Atasehır Eczanesi

Atasehır Eczanesi Izmir ili Karşıyaka ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Atasehır Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Saadet Eczanesi

Saadet Eczanesi Izmir ili Karaburun ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Saadet Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Yenı Sımay Eczanesi

Yenı Sımay Eczanesi Izmir ili Eşrefpaşa ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Yenı Sımay Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.