Çagrı Eczanesi

Çagrı Eczanesi

  • Izmir - Bergama
  • tarihinde nöbetçi
  • 02326320631 02326320631
  • GAZIOSMANPASA MAH. HASAN ÇELEBI CAD. NO:7
(0)

21 Eylül 2021 Salı Izmir Bergama Nöbetçi Eczaneleri

Izmir ili Bergama ilçesinin nöbetçi eczane listesi. Buradan dilediğiniz nöbetçi eczaneyi seçip nöbetçi eczanenin iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Izmir Bergama Nöbetçi eczaneleri uygulamamız ile size en yakın nöbetçi eczanelere telefon ile veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz. Izmir Bergama nöbetçi eczaneleri günlük olarak güncellenmekte olup, her nöbetçi eczane 24 saat hizmet vermektedir. Izmir Bergama nöbetçi eczanleri 7/24 kesintisiz hizmet verir. Hizmet sonrası Bergama ilçesine ait nöbetçi eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılara ilgili Bergama ilçesindeki nöbetçi eczane ile ilgili ön bilgi vermiş olursunuz. Nöbetçi eczane sayısı bulundukları ilçenin nüfusuna bağlı olarak değişmektedir. Büyük ilçelerde nöbetçi eczane sayısı oldukça yüksektir.

Izmir Bergama Nöbetçi Eczaneleri ile ilgili sıkça sorulan sorular

Bergama Nöbetçi eczanelerin nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Bergama Nöbetçi eczaneler ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmezler.

Bergama nöbetçi eczanelerine ulaşmak çok kolay ve basittir. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayarak Bergama ilçesinin ilgili eczane profiline geçip nöbetçi eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Bergama nöbetçi eczaneye ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Bergama ilçesindeki nöbetçi eczaneye ait harita bilgisini almak için nöbetçi eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Izmir İlinin Diğer İlçeleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Izmir ilinin ilçelerini listeledik. Dilediğiniz ilçeye tıklayıp nöbetçi eczanelerini listeleyebilir ve detaylı inceleyebilirsiniz...

Buca Nöbetçi Eczaneleri

Izmir Buca Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Buca nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Hatay Nöbetçi Eczaneleri

Izmir Hatay Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Hatay nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Karşıyaka Nöbetçi Eczaneleri

Izmir Karşıyaka Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Karşıyaka nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Balçova Nöbetçi Eczaneleri

Izmir Balçova Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Balçova nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.