Izmir Beydağ Aktepe Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 1 gün önce
Aktepe Eczanesi logo
Aktepe Eczanesi logo

Aktepe Eczanesi

0
  • Izmir - Beydağ
  • 02325927649
  • CUMHURIYET MAH.ULUS MEYDANI NO:20/A BEYDAG
  • 01:00'DEN SONRA- İCAP NÖBETİ TUTULMAKTADIR. SAAT 23:59'A KADAR NÖBETÇİDİR

  • 392
  • Yorum Yap
(0)

Izmir Beydağ Aktepe Eczanesi. Nöbetçi Aktepe Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Aktepe Eczanesi Izmir ili Beydağ İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Aktepe Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Aktepe Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Aktepe Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Aktepe Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Aktepe Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

19 Mayıs 2022 Perşembe Izmir Beydağ Nöbetçi Aktepe Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Aktepe Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Aktepe Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Aktepe Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Aktepe Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Aktepe Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Aktepe Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Aktepe Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Aktepe Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Izmir İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Izmir ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Özlemin Eczanesi

Izmir Atatürk Osmangazi Özlemin Eczanesi. Nöbetçi Özlemin Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Erım Eczanesi

Izmir Buca Erım Eczanesi. Nöbetçi Erım Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Yılmaz Eczanesi

Izmir Pınarbaşı Yılmaz Eczanesi. Nöbetçi Yılmaz Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Bayram Eczanesi

Izmir Narlıdere Bayram Eczanesi. Nöbetçi Bayram Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.