Imbat Eczanesi logo

Imbat Eczanesi

  • Izmir - Beydağ
  • 2325929810
  • ATATÜRK MAH. YUSUF DOGAN CAD. NO:21
  • 01:00'DEN SONRA- İCAP NÖBETİ TUTULMAKTADIR. SAAT 23:59'A KADAR NÖBETÇİDİR

  • 1
(0)
Imbat Eczanesi Izmir ili Beydağ ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Imbat Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Imbat Eczanesi Izmir ili Beydağ İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Imbat Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Imbat Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Imbat Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Imbat Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Imbat Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

1 Ağustos 2021 Pazar Izmir Beydağ Nöbetçi Imbat Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Imbat Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Imbat Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Imbat Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Imbat Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Imbat Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Imbat Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Imbat Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Imbat Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Izmir İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Izmir ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Canan Eczanesi

Canan Eczanesi Izmir ili Çeşme Alaçatı Ilıca ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Canan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Ada Eczanesi

Ada Eczanesi Izmir ili Çeşme Merkez Dalyan ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Ada Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Fazılet Eczanesi

Fazılet Eczanesi Izmir ili Ödemiş ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Fazılet Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Yenı Aras Eczanesi

Yenı Aras Eczanesi Izmir ili Bornova ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Yenı Aras Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.