Bornova Palanduz Eczanesi

Bornova Palanduz Eczanesi

  • Izmir - Bornova 2
  • tarihinde nöbetçi
  • 02323420142 02323420142
  • KAZIM DİRİK MH. 213 SK. NO:21/A BORNOVA - İZMİR
(0)

30 Kasım 2021 Salı Izmir Bornova Nöbetçi Eczaneleri

Izmir ili Bornova ilçesinin nöbetçi eczane listesi. Buradan dilediğiniz nöbetçi eczaneyi seçip nöbetçi eczanenin iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Izmir Bornova Nöbetçi eczaneleri uygulamamız ile size en yakın nöbetçi eczanelere telefon ile veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz. Izmir Bornova nöbetçi eczaneleri günlük olarak güncellenmekte olup, her nöbetçi eczane 24 saat hizmet vermektedir. Izmir Bornova nöbetçi eczanleri 7/24 kesintisiz hizmet verir. Hizmet sonrası Bornova ilçesine ait nöbetçi eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılara ilgili Bornova ilçesindeki nöbetçi eczane ile ilgili ön bilgi vermiş olursunuz. Nöbetçi eczane sayısı bulundukları ilçenin nüfusuna bağlı olarak değişmektedir. Büyük ilçelerde nöbetçi eczane sayısı oldukça yüksektir.

Izmir Bornova 2 Nöbetçi Eczaneleri ile ilgili sıkça sorulan sorular

Bornova Nöbetçi eczanelerin nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Bornova Nöbetçi eczaneler ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmezler.

Bornova nöbetçi eczanelerine ulaşmak çok kolay ve basittir. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayarak Bornova ilçesinin ilgili eczane profiline geçip nöbetçi eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Bornova nöbetçi eczaneye ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Bornova ilçesindeki nöbetçi eczaneye ait harita bilgisini almak için nöbetçi eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Izmir İlinin Diğer İlçeleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Izmir ilinin ilçelerini listeledik. Dilediğiniz ilçeye tıklayıp nöbetçi eczanelerini listeleyebilir ve detaylı inceleyebilirsiniz...

Gediz Nöbetçi Eczaneleri

Izmir Gediz Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Gediz nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Balçova Nöbetçi Eczaneleri

Izmir Balçova Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Balçova nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Güzelbahçe Nöbetçi Eczaneleri

Izmir Güzelbahçe Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Güzelbahçe nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Yenişehir Nöbetçi Eczaneleri

Izmir Yenişehir Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Yenişehir nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.