Platin Eczanesi

Platin Eczanesi

  • Izmir - Bornova 2
  • tarihinde nöbetçi
  • 02324633737 02324633737
  • KAZIM DİRİK MH. 367/7 SK. NO:14/I
(1)

21 Eylül 2021 Salı Izmir Bornova Nöbetçi Eczaneleri

Izmir ili Bornova ilçesinin nöbetçi eczane listesi. Buradan dilediğiniz nöbetçi eczaneyi seçip nöbetçi eczanenin iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Izmir Bornova Nöbetçi eczaneleri uygulamamız ile size en yakın nöbetçi eczanelere telefon ile veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz. Izmir Bornova nöbetçi eczaneleri günlük olarak güncellenmekte olup, her nöbetçi eczane 24 saat hizmet vermektedir. Izmir Bornova nöbetçi eczanleri 7/24 kesintisiz hizmet verir. Hizmet sonrası Bornova ilçesine ait nöbetçi eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılara ilgili Bornova ilçesindeki nöbetçi eczane ile ilgili ön bilgi vermiş olursunuz. Nöbetçi eczane sayısı bulundukları ilçenin nüfusuna bağlı olarak değişmektedir. Büyük ilçelerde nöbetçi eczane sayısı oldukça yüksektir.

Izmir Bornova 2 Nöbetçi Eczaneleri ile ilgili sıkça sorulan sorular

Bornova Nöbetçi eczanelerin nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Bornova Nöbetçi eczaneler ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmezler.

Bornova nöbetçi eczanelerine ulaşmak çok kolay ve basittir. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayarak Bornova ilçesinin ilgili eczane profiline geçip nöbetçi eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Bornova nöbetçi eczaneye ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Bornova ilçesindeki nöbetçi eczaneye ait harita bilgisini almak için nöbetçi eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Izmir İlinin Diğer İlçeleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Izmir ilinin ilçelerini listeledik. Dilediğiniz ilçeye tıklayıp nöbetçi eczanelerini listeleyebilir ve detaylı inceleyebilirsiniz...

Karşıyaka Nöbetçi Eczaneleri

Izmir Karşıyaka Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Karşıyaka nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Aliağa Nöbetçi Eczaneleri

Izmir Aliağa Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Aliağa nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Gediz Nöbetçi Eczaneleri

Izmir Gediz Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Gediz nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Evka Nöbetçi Eczaneleri

Izmir Evka Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Evka nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.