Bozyaka Özlem Eczanesi logo
Bozyaka Özlem Eczanesi logo

Bozyaka Özlem Eczanesi

0
  • Izmir - Bozyaka
  • 02322553832
  • SAIM ÇIKRIKÇI CAD. NO.106/A BOZYAKA
  • SAAT 'A KADAR NÖBETÇİDİR

  • 62
(0)

Izmir Bozyaka Bozyaka Özlem Eczanesi. Nöbetçi Bozyaka Özlem Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Bozyaka Özlem Eczanesi Izmir ili Bozyaka İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Bozyaka Özlem Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Bozyaka Özlem Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Bozyaka Özlem Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bozyaka Özlem Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bozyaka Özlem Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

10 Ocak 2022 Pazartesi Izmir Bozyaka Nöbetçi Bozyaka Özlem Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Bozyaka Özlem Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Bozyaka Özlem Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Bozyaka Özlem Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Bozyaka Özlem Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Bozyaka Özlem Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Bozyaka Özlem Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Bozyaka Özlem Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Bozyaka Özlem Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Izmir İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Izmir ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Ayar Eczanesi

Izmir Hatay Ayar Eczanesi. Nöbetçi Ayar Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Cansu Eczanesi

Izmir Aliağa Cansu Eczanesi. Nöbetçi Cansu Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Timaç Eczanesi

Izmir Menemen Timaç Eczanesi. Nöbetçi Timaç Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Efe Sezer Eczanesi

Izmir Karabağlar Efe Sezer Eczanesi. Nöbetçi Efe Sezer Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.