Kılımcıtepe Eczanesi logo

Kılımcıtepe Eczanesi

(0)
Kılımcıtepe Eczanesi Izmir ili Bozyaka ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Kılımcıtepe Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Kılımcıtepe Eczanesi Izmir ili Bozyaka İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Kılımcıtepe Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Kılımcıtepe Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Kılımcıtepe Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Kılımcıtepe Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Kılımcıtepe Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

17 Temmuz 2021 Cumartesi Izmir Bozyaka Nöbetçi Kılımcıtepe Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Kılımcıtepe Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Kılımcıtepe Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Kılımcıtepe Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Kılımcıtepe Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Kılımcıtepe Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Kılımcıtepe Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Kılımcıtepe Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Kılımcıtepe Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Izmir İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Izmir ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Yenı Aras Eczanesi

Yenı Aras Eczanesi Izmir ili Bornova ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Yenı Aras Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Bade Eczanesi

Bade Eczanesi Izmir ili Üçyol ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Bade Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Bahrıye Eczanesi

Bahrıye Eczanesi Izmir ili Ayrancılar ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Bahrıye Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Seker Eczanesi

Seker Eczanesi Izmir ili Narlıdere ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Seker Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.