Gülin Eczanesi logo
Gülin Eczanesi logo

Gülin Eczanesi

  • Izmir - Buca 2
  • 02324332373
  • KURUÇEŞME MH. AHMET PİRİŞTİNA BULVARI NO:56/B
  • 10
(0)
Gülin Eczanesi Izmir ili Buca ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Gülin Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Gülin Eczanesi Izmir ili Buca İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Gülin Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Gülin Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Gülin Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Gülin Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Gülin Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

5 Eylül 2021 Pazar Izmir Buca Nöbetçi Gülin Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Gülin Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Gülin Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Gülin Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Gülin Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Gülin Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Gülin Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Gülin Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Gülin Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Izmir İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Izmir ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Eyüp Sabri Eczanesi

Eyüp Sabri Eczanesi Izmir ili Balçova ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Eyüp Sabri Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Aliağa Eczanesi

Aliağa Eczanesi Izmir ili Aliağa ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Aliağa Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Şen Eczanesi

Şen Eczanesi Izmir ili Gültepe ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Şen Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Özen Eczanesi

Özen Eczanesi Izmir ili Kemalpaşa ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Özen Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.