Baki Eczanesi logo
Baki Eczanesi logo

Baki Eczanesi

(0)
Baki Eczanesi Izmir ili Çamdibi ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Baki Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Baki Eczanesi Izmir ili Çamdibi İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Baki Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Baki Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Baki Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Baki Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Baki Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

13 Ağustos 2021 Cuma Izmir Çamdibi Nöbetçi Baki Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Baki Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Baki Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Baki Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Baki Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Baki Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Baki Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Baki Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Baki Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Izmir İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Izmir ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Oran Eczanesi

Oran Eczanesi Izmir ili Çandarlı ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Oran Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Egelı Eczanesi

Egelı Eczanesi Izmir ili Çiğli ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Egelı Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Yeni Aydıner Eczanesi

Yeni Aydıner Eczanesi Izmir ili Basın Sitesi ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Yeni Aydıner Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Özlem Eczanesi

Özlem Eczanesi Izmir ili Alsancak ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Özlem Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.