Fatih Eczanesi

Fatih Eczanesi

  • Izmir - Çandarli
  • tarihinde nöbetçi
  • 02326732676 02326732676
  • ÇANDARLI MAH. NAMIK KEMAL CAD. NO. 10/1
(0)

21 Eylül 2021 Salı Izmir Çandarlı Nöbetçi Eczaneleri

Izmir ili Çandarlı ilçesinin nöbetçi eczane listesi. Buradan dilediğiniz nöbetçi eczaneyi seçip nöbetçi eczanenin iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Izmir Çandarlı Nöbetçi eczaneleri uygulamamız ile size en yakın nöbetçi eczanelere telefon ile veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz. Izmir Çandarlı nöbetçi eczaneleri günlük olarak güncellenmekte olup, her nöbetçi eczane 24 saat hizmet vermektedir. Izmir Çandarlı nöbetçi eczanleri 7/24 kesintisiz hizmet verir. Hizmet sonrası Çandarlı ilçesine ait nöbetçi eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılara ilgili Çandarlı ilçesindeki nöbetçi eczane ile ilgili ön bilgi vermiş olursunuz. Nöbetçi eczane sayısı bulundukları ilçenin nüfusuna bağlı olarak değişmektedir. Büyük ilçelerde nöbetçi eczane sayısı oldukça yüksektir.

Izmir Çandarli Nöbetçi Eczaneleri ile ilgili sıkça sorulan sorular

Çandarlı Nöbetçi eczanelerin nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Çandarlı Nöbetçi eczaneler ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmezler.

Çandarlı nöbetçi eczanelerine ulaşmak çok kolay ve basittir. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayarak Çandarlı ilçesinin ilgili eczane profiline geçip nöbetçi eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Çandarlı nöbetçi eczaneye ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Çandarlı ilçesindeki nöbetçi eczaneye ait harita bilgisini almak için nöbetçi eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Izmir İlinin Diğer İlçeleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Izmir ilinin ilçelerini listeledik. Dilediğiniz ilçeye tıklayıp nöbetçi eczanelerini listeleyebilir ve detaylı inceleyebilirsiniz...

Karabağlar Nöbetçi Eczaneleri

Izmir Karabağlar Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Karabağlar nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Yeni Foça Nöbetçi Eczaneleri

Izmir Yeni Foça Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Yeni Foça nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Menemen Nöbetçi Eczaneleri

Izmir Menemen Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Menemen nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Bergama Nöbetçi Eczaneleri

Izmir Bergama Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Bergama nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.