Ismet Sarı Eczanesi logo
Ismet Sarı Eczanesi logo

Ismet Sarı Eczanesi

0
  • Izmir - Çeşme
  • 2327168281
  • TOKOGLU MAH.MEKTEP CAD.NO:30 ALAÇATI/ÇESME
  • SAAT 23:00'A KADAR NÖBETÇİDİR

  • 96
(0)

Izmir Çeşme Ismet Sarı Eczanesi. Nöbetçi Ismet Sarı Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Ismet Sarı Eczanesi Izmir ili Çeşme İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Ismet Sarı Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Ismet Sarı Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Ismet Sarı Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ismet Sarı Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Ismet Sarı Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

14 Ocak 2022 Cuma Izmir Çeşme Nöbetçi Ismet Sarı Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Ismet Sarı Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Ismet Sarı Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Ismet Sarı Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Ismet Sarı Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Ismet Sarı Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Ismet Sarı Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Ismet Sarı Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Ismet Sarı Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Izmir İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Izmir ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Beray Eczanesi

Izmir Selçuk Beray Eczanesi. Nöbetçi Beray Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Sarnıç Eczanesi

Izmir Sarnıç Sarnıç Eczanesi. Nöbetçi Sarnıç Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Efe Sezer Eczanesi

Izmir Karabağlar Efe Sezer Eczanesi. Nöbetçi Efe Sezer Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Elif Eczanesi

Izmir Torbalı Elif Eczanesi. Nöbetçi Elif Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.