Çıftçıler Eczanesi logo
Çıftçıler Eczanesi logo

Çıftçıler Eczanesi

(0)
Çıftçıler Eczanesi Izmir ili Eşrefpaşa ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Çıftçıler Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Çıftçıler Eczanesi Izmir ili Eşrefpaşa İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Çıftçıler Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Çıftçıler Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Çıftçıler Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Çıftçıler Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Çıftçıler Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

21 Eylül 2021 Salı Izmir Eşrefpaşa Nöbetçi Çıftçıler Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Çıftçıler Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Çıftçıler Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Çıftçıler Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Çıftçıler Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Çıftçıler Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Çıftçıler Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Çıftçıler Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Çıftçıler Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Izmir İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Izmir ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Manolya Eczanesi

Manolya Eczanesi Izmir ili Karşıyaka ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Manolya Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Derin Eczanesi

Derin Eczanesi Izmir ili Gümüldür Özdere ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Derin Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Doğa Eczanesi

Doğa Eczanesi Izmir ili Karşıyaka ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Doğa Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Bodur Eczanesi

Bodur Eczanesi Izmir ili Gediz ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Bodur Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.