Buca Fatıh Eczanesi logo
Buca Fatıh Eczanesi logo

Buca Fatıh Eczanesi

  • Izmir - Evka 1
  • 02324408987
  • YAYLACIK MH. GAZIOSMANPASA CAD. NO:128/A
  • 24:00'DEN SONRA- BUCA 1 SAAT 23:59'A KADAR NÖBETÇİDİR

  • 51
(0)
Buca Fatıh Eczanesi Izmir ili Evka ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Buca Fatıh Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Buca Fatıh Eczanesi Izmir ili Evka İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Buca Fatıh Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Buca Fatıh Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Buca Fatıh Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Buca Fatıh Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Buca Fatıh Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

25 Kasım 2021 Perşembe Izmir Evka Nöbetçi Buca Fatıh Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Buca Fatıh Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Buca Fatıh Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Buca Fatıh Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Buca Fatıh Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Buca Fatıh Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Buca Fatıh Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Buca Fatıh Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Buca Fatıh Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Izmir İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Izmir ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Kadıköy Eczanesi

Kadıköy Eczanesi Izmir ili Şirinyer ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Kadıköy Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Isın Eczanesi

Isın Eczanesi Izmir ili Mithatpaşa ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Isın Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Bahar Eczanesi

Bahar Eczanesi Izmir ili Selçuk ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Bahar Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Sıma Eczanesi

Sıma Eczanesi Izmir ili Pınarbaşı ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Sıma Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.