Buca Sude Eczanesi logo
Buca Sude Eczanesi logo

Buca Sude Eczanesi

0
  • Izmir - Evka 1
  • 02324489945
  • UFUK MAH. MEHMETÇİK CAD. NO:63/A
  • 24:00'DEN SONRA- BUCA 1 SAAT 23:59'A KADAR NÖBETÇİDİR

  • 70
(0)

Izmir Evka Buca Sude Eczanesi. Nöbetçi Buca Sude Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Buca Sude Eczanesi Izmir ili Evka İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Buca Sude Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Buca Sude Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Buca Sude Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Buca Sude Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Buca Sude Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

14 Ocak 2022 Cuma Izmir Evka Nöbetçi Buca Sude Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Buca Sude Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Buca Sude Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Buca Sude Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Buca Sude Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Buca Sude Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Buca Sude Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Buca Sude Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Buca Sude Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Izmir İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Izmir ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Oran Eczanesi

Izmir Çandarlı Oran Eczanesi. Nöbetçi Oran Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Ayar Eczanesi

Izmir Hatay Ayar Eczanesi. Nöbetçi Ayar Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Buca Tunalı Eczanesi

Izmir Buca Buca Tunalı Eczanesi. Nöbetçi Buca Tunalı Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Yeni Atalay Eczanesi

Izmir Bornova Yeni Atalay Eczanesi. Nöbetçi Yeni Atalay Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.