Seçıl Eser Eczanesi logo

Seçıl Eser Eczanesi

  • Izmir - Evka 1
  • 2324426835
  • YAVUZ SULTAN SELIM CAD.ADATEPE MAH. NO: 218/A
  • 24:00'DEN SONRA- BUCA 1 SAAT 23:59'A KADAR NÖBETÇİDİR

  • 1
(0)
Seçıl Eser Eczanesi Izmir ili Evka ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Seçıl Eser Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Seçıl Eser Eczanesi Izmir ili Evka İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Seçıl Eser Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Seçıl Eser Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Seçıl Eser Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Seçıl Eser Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Seçıl Eser Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

20 Temmuz 2021 Salı Izmir Evka Nöbetçi Seçıl Eser Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Seçıl Eser Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Seçıl Eser Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Seçıl Eser Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Seçıl Eser Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Seçıl Eser Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Seçıl Eser Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Seçıl Eser Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Seçıl Eser Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Izmir İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Izmir ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Bulvar Eczanesi

Bulvar Eczanesi Izmir ili Çiğli ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Bulvar Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Çıftçıler Eczanesi

Çıftçıler Eczanesi Izmir ili Eşrefpaşa ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Çıftçıler Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Süer Eczanesi

Süer Eczanesi Izmir ili Bozyaka ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Süer Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Eylül Eczanesi

Eylül Eczanesi Izmir ili Hatay ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Eylül Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.