Sedef Eczanesi

Sedef Eczanesi

  • Izmir - Gediz
  • tarihinde nöbetçi
  • 02322767000 02322767000
  • YEŞİLBAĞLAR MAHALLESİ 637/4 SOKAK NO:(103-107)B
(0)

1 Aralık 2021 Çarşamba Izmir Gediz Nöbetçi Eczaneleri

Izmir ili Gediz ilçesinin nöbetçi eczane listesi. Buradan dilediğiniz nöbetçi eczaneyi seçip nöbetçi eczanenin iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Izmir Gediz Nöbetçi eczaneleri uygulamamız ile size en yakın nöbetçi eczanelere telefon ile veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz. Izmir Gediz nöbetçi eczaneleri günlük olarak güncellenmekte olup, her nöbetçi eczane 24 saat hizmet vermektedir. Izmir Gediz nöbetçi eczanleri 7/24 kesintisiz hizmet verir. Hizmet sonrası Gediz ilçesine ait nöbetçi eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılara ilgili Gediz ilçesindeki nöbetçi eczane ile ilgili ön bilgi vermiş olursunuz. Nöbetçi eczane sayısı bulundukları ilçenin nüfusuna bağlı olarak değişmektedir. Büyük ilçelerde nöbetçi eczane sayısı oldukça yüksektir.

Izmir Gediz Nöbetçi Eczaneleri ile ilgili sıkça sorulan sorular

Gediz Nöbetçi eczanelerin nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Gediz Nöbetçi eczaneler ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmezler.

Gediz nöbetçi eczanelerine ulaşmak çok kolay ve basittir. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayarak Gediz ilçesinin ilgili eczane profiline geçip nöbetçi eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Gediz nöbetçi eczaneye ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Gediz ilçesindeki nöbetçi eczaneye ait harita bilgisini almak için nöbetçi eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Izmir İlinin Diğer İlçeleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Izmir ilinin ilçelerini listeledik. Dilediğiniz ilçeye tıklayıp nöbetçi eczanelerini listeleyebilir ve detaylı inceleyebilirsiniz...

Mordoğan Nöbetçi Eczaneleri

Izmir Mordoğan Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Mordoğan nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Buca Nöbetçi Eczaneleri

Izmir Buca Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Buca nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Çeşme Merkez Dalyan Nöbetçi Eczaneleri

Izmir Çeşme Merkez Dalyan Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Çeşme Merkez Dalyan nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Gaziemir Nöbetçi Eczaneleri

Izmir Gaziemir Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Gaziemir nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.