Izmir Gültepe Dogangün Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 12 sa önce
Dogangün Eczanesi logo
Dogangün Eczanesi logo

Dogangün Eczanesi

0
  • Izmir - Gültepe
  • 02324572550
  • ZEYBEK MAH. GAZIPASA CAD. NO:129/C GÜLTEPE
  • 24:00'DEN SONRA- YENİŞEHİR SAAT 23:59'A KADAR NÖBETÇİDİR

  • 341
  • Yorum Yap
(0)

Izmir Gültepe Dogangün Eczanesi. Nöbetçi Dogangün Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Dogangün Eczanesi Izmir ili Gültepe İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Dogangün Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Dogangün Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Dogangün Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Dogangün Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Dogangün Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

14 Mayıs 2022 Cumartesi Izmir Gültepe Nöbetçi Dogangün Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Dogangün Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Dogangün Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Dogangün Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Dogangün Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Dogangün Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Dogangün Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Dogangün Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Dogangün Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Izmir İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Izmir ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Bayındır Pınar Eczanesi

Izmir Bayındır Bayındır Pınar Eczanesi. Nöbetçi Bayındır Pınar Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Tepeköy Eczanesi

Izmir Torbalı Tepeköy Eczanesi. Nöbetçi Tepeköy Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Deva Eczanesi

Izmir Kiraz Deva Eczanesi. Nöbetçi Deva Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Doğa Eczanesi

Izmir Yenişehir Doğa Eczanesi. Nöbetçi Doğa Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.