Gültepe Renklı Eczanesi logo

Gültepe Renklı Eczanesi

  • Izmir - Gültepe
  • 02324575774
  • GAZIPASA CAD.137/A ZEYBEK MAH.NO:137/A
  • 24:00'DEN SONRA- YENİŞEHİR SAAT 23:59'A KADAR NÖBETÇİDİR

  • 1
(0)
Gültepe Renklı Eczanesi Izmir ili Gültepe ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Gültepe Renklı Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Gültepe Renklı Eczanesi Izmir ili Gültepe İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Gültepe Renklı Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Gültepe Renklı Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Gültepe Renklı Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Gültepe Renklı Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Gültepe Renklı Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

22 Temmuz 2021 Perşembe Izmir Gültepe Nöbetçi Gültepe Renklı Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Gültepe Renklı Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Gültepe Renklı Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Gültepe Renklı Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Gültepe Renklı Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Gültepe Renklı Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Gültepe Renklı Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Gültepe Renklı Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Gültepe Renklı Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Izmir İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Izmir ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Ismet Sarı Eczanesi

Ismet Sarı Eczanesi Izmir ili Çeşme Alaçatı Ilıca ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Ismet Sarı Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Ülkücan Eczanesi

Ülkücan Eczanesi Izmir ili Balçova ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Ülkücan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Tülay Eczanesi

Tülay Eczanesi Izmir ili Çamdibi ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Tülay Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Tire Ümit Eczanesi

Tire Ümit Eczanesi Izmir ili Tire ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Tire Ümit Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.