Gültepe Renklı Eczanesi logo
Gültepe Renklı Eczanesi logo

Gültepe Renklı Eczanesi

0
  • Izmir - Gültepe
  • 02324575774
  • GAZIPASA CAD.137/A ZEYBEK MAH.NO:137/A
  • 24:00'DEN SONRA- YENİŞEHİR SAAT 23:59'A KADAR NÖBETÇİDİR

  • 103
(0)

Izmir Gültepe Gültepe Renklı Eczanesi. Nöbetçi Gültepe Renklı Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Gültepe Renklı Eczanesi Izmir ili Gültepe İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Gültepe Renklı Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Gültepe Renklı Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Gültepe Renklı Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Gültepe Renklı Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Gültepe Renklı Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

17 Ocak 2022 Pazartesi Izmir Gültepe Nöbetçi Gültepe Renklı Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Gültepe Renklı Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Gültepe Renklı Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Gültepe Renklı Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Gültepe Renklı Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Gültepe Renklı Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Gültepe Renklı Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Gültepe Renklı Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Gültepe Renklı Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Izmir İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Izmir ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Özyılmaz Eczanesi

Izmir Kiraz Özyılmaz Eczanesi. Nöbetçi Özyılmaz Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Özgül Eczanesi

Izmir Bayraklı Özgül Eczanesi. Nöbetçi Özgül Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Imbat Eczanesi

Izmir Beydağ Imbat Eczanesi. Nöbetçi Imbat Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Tire Köseoğlu Eczanesi

Izmir Tire Tire Köseoğlu Eczanesi. Nöbetçi Tire Köseoğlu Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.