Ortaköy Eczanesi logo

Ortaköy Eczanesi

  • Izmir - Gümüldür-Özdere
  • 02322855862
  • ORTA MH. MUSTAFA KEMAL PAŞA CD. NO:450/B
  • 21:00'DEN SONRA- İCAP NÖBETİ TUTULMAKTADIR. SAAT 21:00'A KADAR NÖBETÇİDİR

  • 1
(0)
Ortaköy Eczanesi Izmir ili Gümüldür Özdere ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Ortaköy Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Ortaköy Eczanesi Izmir ili Gümüldür Özdere İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Ortaköy Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Ortaköy Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Ortaköy Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ortaköy Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Ortaköy Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

1 Ağustos 2021 Pazar Izmir Gümüldür Özdere Nöbetçi Ortaköy Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Ortaköy Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Ortaköy Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Ortaköy Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Ortaköy Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Ortaköy Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Ortaköy Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Ortaköy Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Ortaköy Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Izmir İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Izmir ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Akgün Eczanesi

Akgün Eczanesi Izmir ili Buca ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Akgün Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Özge Eczanesi

Özge Eczanesi Izmir ili Alsancak ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Özge Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Baki Eczanesi

Baki Eczanesi Izmir ili Çamdibi ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Baki Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Plevne Eczanesi

Plevne Eczanesi Izmir ili Karşıyaka ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Plevne Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.