Kızıl Eczanesi logo
Kızıl Eczanesi logo

Kızıl Eczanesi

0
  • Izmir - Gümüşpala
  • 02323670001
  • YAMANLAR MH. 7301 SK. NO:64
  • 24:00'DEN SONRA - KARŞIYAKA 4 SAAT 23:59'A KADAR NÖBETÇİDİR

  • 42
(0)

Izmir Gümüşpala Kızıl Eczanesi. Nöbetçi Kızıl Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Kızıl Eczanesi Izmir ili Gümüşpala İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Kızıl Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Kızıl Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Kızıl Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Kızıl Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Kızıl Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

2 Ocak 2022 Pazar Izmir Gümüşpala Nöbetçi Kızıl Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Kızıl Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Kızıl Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Kızıl Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Kızıl Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Kızıl Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Kızıl Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Kızıl Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Kızıl Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Izmir İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Izmir ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Tire Köseoğlu Eczanesi

Izmir Tire Tire Köseoğlu Eczanesi. Nöbetçi Tire Köseoğlu Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Ece Sarı Eczanesi

Izmir Altındağ Ece Sarı Eczanesi. Nöbetçi Ece Sarı Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Ilıca Eczanesi

Izmir Inciraltı Ilıca Eczanesi. Nöbetçi Ilıca Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Sude Eczanesi

Izmir Eski Foça Sude Eczanesi. Nöbetçi Sude Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.