Rey Eczanesi logo
Rey Eczanesi logo

Rey Eczanesi

  • Izmir - Gümüşpala
  • 02323636464
  • ONUR MH. 7371/2 SK. NO:26/A GÜMÜŞPALA/İZMİR
  • 24:00'DEN SONRA - KARŞIYAKA 4 SAAT 23:59'A KADAR NÖBETÇİDİR

  • 22
(0)
Rey Eczanesi Izmir ili Gümüşpala ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Rey Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Rey Eczanesi Izmir ili Gümüşpala İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Rey Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Rey Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Rey Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Rey Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Rey Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

25 Kasım 2021 Perşembe Izmir Gümüşpala Nöbetçi Rey Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Rey Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Rey Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Rey Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Rey Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Rey Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Rey Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Rey Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Rey Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Izmir İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Izmir ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Okyanus Eczanesi

Okyanus Eczanesi Izmir ili Karşıyaka ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Okyanus Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Yesıldag Eczanesi

Yesıldag Eczanesi Izmir ili Karşıyaka ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Yesıldag Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Ilkcan Eczanesi

Ilkcan Eczanesi Izmir ili Seferihisar ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Ilkcan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Güzelbahçe Eczanesi

Güzelbahçe Eczanesi Izmir ili Güzelbahçe ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Güzelbahçe Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.