Güzelbahçe Saglık Eczanesi logo

Güzelbahçe Saglık Eczanesi

  • Izmir - Güzelbahçe
  • 2322341713
  • YALI MAH. MITHATPASA CAD.NO:126/B GÜZELBAHÇE/IZMIR
  • 24:00'DEN SONRA- NARLIDERE SAAT 23:59'A KADAR NÖBETÇİDİR

  • 1
(0)
Güzelbahçe Saglık Eczanesi Izmir ili Güzelbahçe ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Güzelbahçe Saglık Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Güzelbahçe Saglık Eczanesi Izmir ili Güzelbahçe İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Güzelbahçe Saglık Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Güzelbahçe Saglık Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Güzelbahçe Saglık Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Güzelbahçe Saglık Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Güzelbahçe Saglık Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

28 Temmuz 2021 Çarşamba Izmir Güzelbahçe Nöbetçi Güzelbahçe Saglık Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Güzelbahçe Saglık Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Güzelbahçe Saglık Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Güzelbahçe Saglık Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Güzelbahçe Saglık Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Güzelbahçe Saglık Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Güzelbahçe Saglık Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Güzelbahçe Saglık Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Güzelbahçe Saglık Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Izmir İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Izmir ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Fazılet Eczanesi

Fazılet Eczanesi Izmir ili Ödemiş ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Fazılet Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Orhanlar Eczanesi

Orhanlar Eczanesi Izmir ili Kiraz ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Orhanlar Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Uysal Eczanesi

Uysal Eczanesi Izmir ili Torbalı ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Uysal Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Özcan Eczanesi

Özcan Eczanesi Izmir ili Bergama ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Özcan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.