Şahan Eczanesi logo
Şahan Eczanesi logo

Şahan Eczanesi

  • Izmir - Güzelbahçe
  • 02322348081
  • ŞEHİT KEMAL CD. NO:128/A GÜZELBAHÇE
  • 24:00'DEN SONRA- NARLIDERE SAAT 23:59'A KADAR NÖBETÇİDİR

  • 54
(0)
Şahan Eczanesi Izmir ili Güzelbahçe ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Şahan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Şahan Eczanesi Izmir ili Güzelbahçe İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Şahan Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Şahan Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Şahan Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Şahan Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Şahan Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

26 Kasım 2021 Cuma Izmir Güzelbahçe Nöbetçi Şahan Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Şahan Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Şahan Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Şahan Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Şahan Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Şahan Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Şahan Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Şahan Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Şahan Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Izmir İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Izmir ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Oran Eczanesi

Oran Eczanesi Izmir ili Çandarlı ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Oran Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Bahar Eczanesi

Bahar Eczanesi Izmir ili Selçuk ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Bahar Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Çeşme Eczanesi

Çeşme Eczanesi Izmir ili Çeşme ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Çeşme Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Sinem Harputlu Eczanesi

Sinem Harputlu Eczanesi Izmir ili Dikili ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Sinem Harputlu Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.