Demircigil Eczanesi logo
Demircigil Eczanesi logo

Demircigil Eczanesi

  • Izmir - Hatay
  • 02322854737
  • INÖNÜ CAD.NO:530/APOLIGON
  • SAAT 19:00'A KADAR NÖBETÇİDİR

  • 36
(0)
Demircigil Eczanesi Izmir ili Hatay ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Demircigil Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Demircigil Eczanesi Izmir ili Hatay İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Demircigil Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Demircigil Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Demircigil Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Demircigil Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Demircigil Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

26 Kasım 2021 Cuma Izmir Hatay Nöbetçi Demircigil Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Demircigil Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Demircigil Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Demircigil Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Demircigil Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Demircigil Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Demircigil Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Demircigil Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Demircigil Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Izmir İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Izmir ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Yücel Eczanesi

Yücel Eczanesi Izmir ili Bayraklı ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Yücel Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Turgay Eczanesi

Turgay Eczanesi Izmir ili Çiğli ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Turgay Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Halil Eczanesi

Halil Eczanesi Izmir ili Bornova ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Halil Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Aktaş Eczanesi

Aktaş Eczanesi Izmir ili Urla ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Aktaş Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.