Bade Eczanesi

Bade Eczanesi

  • Izmir - Karabağlar
  • tarihinde nöbetçi
  • 02322655544 02322655544
  • SARIYER MH. 5757 SK. NO:78/1
(0)

1 Aralık 2021 Çarşamba Izmir Karabağlar Nöbetçi Eczaneleri

Izmir ili Karabağlar ilçesinin nöbetçi eczane listesi. Buradan dilediğiniz nöbetçi eczaneyi seçip nöbetçi eczanenin iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Izmir Karabağlar Nöbetçi eczaneleri uygulamamız ile size en yakın nöbetçi eczanelere telefon ile veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz. Izmir Karabağlar nöbetçi eczaneleri günlük olarak güncellenmekte olup, her nöbetçi eczane 24 saat hizmet vermektedir. Izmir Karabağlar nöbetçi eczanleri 7/24 kesintisiz hizmet verir. Hizmet sonrası Karabağlar ilçesine ait nöbetçi eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılara ilgili Karabağlar ilçesindeki nöbetçi eczane ile ilgili ön bilgi vermiş olursunuz. Nöbetçi eczane sayısı bulundukları ilçenin nüfusuna bağlı olarak değişmektedir. Büyük ilçelerde nöbetçi eczane sayısı oldukça yüksektir.

Izmir Karabağlar Nöbetçi Eczaneleri ile ilgili sıkça sorulan sorular

Karabağlar Nöbetçi eczanelerin nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Karabağlar Nöbetçi eczaneler ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmezler.

Karabağlar nöbetçi eczanelerine ulaşmak çok kolay ve basittir. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayarak Karabağlar ilçesinin ilgili eczane profiline geçip nöbetçi eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Karabağlar nöbetçi eczaneye ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Karabağlar ilçesindeki nöbetçi eczaneye ait harita bilgisini almak için nöbetçi eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Izmir İlinin Diğer İlçeleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Izmir ilinin ilçelerini listeledik. Dilediğiniz ilçeye tıklayıp nöbetçi eczanelerini listeleyebilir ve detaylı inceleyebilirsiniz...

Menderes Nöbetçi Eczaneleri

Izmir Menderes Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Menderes nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Evka Nöbetçi Eczaneleri

Izmir Evka Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Evka nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Altındağ Nöbetçi Eczaneleri

Izmir Altındağ Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Altındağ nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Yeni Şakran Nöbetçi Eczaneleri

Izmir Yeni Şakran Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Yeni Şakran nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.