Gülsüm Eczanesi logo
Gülsüm Eczanesi logo

Gülsüm Eczanesi

0
(0)

Izmir Kemalpaşa Gülsüm Eczanesi. Nöbetçi Gülsüm Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Gülsüm Eczanesi Izmir ili Kemalpaşa İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Gülsüm Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Gülsüm Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Gülsüm Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Gülsüm Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Gülsüm Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

13 Ocak 2022 Perşembe Izmir Kemalpaşa Nöbetçi Gülsüm Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Gülsüm Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Gülsüm Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Gülsüm Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Gülsüm Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Gülsüm Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Gülsüm Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Gülsüm Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Gülsüm Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Izmir İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Izmir ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Fatıh Eczanesi

Izmir Çeşme Fatıh Eczanesi. Nöbetçi Fatıh Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Nur Eczanesi

Izmir Menderes Nur Eczanesi. Nöbetçi Nur Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Umut Eczanesi

Izmir Dikili Umut Eczanesi. Nöbetçi Umut Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Özyılmaz Eczanesi

Izmir Kiraz Özyılmaz Eczanesi. Nöbetçi Özyılmaz Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.