Kemalpaşa Eczanesi logo
Kemalpaşa Eczanesi logo

Kemalpaşa Eczanesi

(0)
Kemalpaşa Eczanesi Izmir ili Kemalpaşa ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Kemalpaşa Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Kemalpaşa Eczanesi Izmir ili Kemalpaşa İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Kemalpaşa Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Kemalpaşa Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Kemalpaşa Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Kemalpaşa Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Kemalpaşa Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

9 Eylül 2021 Perşembe Izmir Kemalpaşa Nöbetçi Kemalpaşa Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Kemalpaşa Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Kemalpaşa Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Kemalpaşa Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Kemalpaşa Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Kemalpaşa Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Kemalpaşa Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Kemalpaşa Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Kemalpaşa Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Izmir İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Izmir ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Iskender Eczanesi

Iskender Eczanesi Izmir ili Güzelbahçe ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Iskender Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Yeni Aydıner Eczanesi

Yeni Aydıner Eczanesi Izmir ili Basın Sitesi ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Yeni Aydıner Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Aliağa Eczanesi

Aliağa Eczanesi Izmir ili Aliağa ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Aliağa Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Saadet Eczanesi

Saadet Eczanesi Izmir ili Karaburun ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Saadet Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.