Onurtürk Eczanesi logo
Onurtürk Eczanesi logo

Onurtürk Eczanesi

(0)
Onurtürk Eczanesi Izmir ili Kemalpaşa ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Onurtürk Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Onurtürk Eczanesi Izmir ili Kemalpaşa İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Onurtürk Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Onurtürk Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Onurtürk Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Onurtürk Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Onurtürk Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

26 Kasım 2021 Cuma Izmir Kemalpaşa Nöbetçi Onurtürk Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Onurtürk Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Onurtürk Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Onurtürk Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Onurtürk Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Onurtürk Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Onurtürk Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Onurtürk Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Onurtürk Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Izmir İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Izmir ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Yenı Beste Eczanesi

Yenı Beste Eczanesi Izmir ili Üçyol ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Yenı Beste Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Bahrıye Eczanesi

Bahrıye Eczanesi Izmir ili Ayrancılar ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Bahrıye Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Karabenek Eczanesi

Karabenek Eczanesi Izmir ili Bayındır ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Karabenek Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Anıl Eczanesi

Anıl Eczanesi Izmir ili Menderes ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Anıl Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.