Özyılmaz Eczanesi logo
Özyılmaz Eczanesi logo

Özyılmaz Eczanesi

(0)
Özyılmaz Eczanesi Izmir ili Kiraz ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Özyılmaz Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Özyılmaz Eczanesi Izmir ili Kiraz İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Özyılmaz Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Özyılmaz Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Özyılmaz Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Özyılmaz Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Özyılmaz Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

27 Kasım 2021 Cumartesi Izmir Kiraz Nöbetçi Özyılmaz Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Özyılmaz Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Özyılmaz Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Özyılmaz Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Özyılmaz Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Özyılmaz Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Özyılmaz Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Özyılmaz Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Özyılmaz Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Izmir İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Izmir ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Damla Eczanesi

Damla Eczanesi Izmir ili Karşıyaka ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Damla Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Sinem Harputlu Eczanesi

Sinem Harputlu Eczanesi Izmir ili Dikili ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Sinem Harputlu Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Oran Eczanesi

Oran Eczanesi Izmir ili Çandarlı ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Oran Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Karabenek Eczanesi

Karabenek Eczanesi Izmir ili Bayındır ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Karabenek Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.