Yeni Oguz Eczanesi logo
Yeni Oguz Eczanesi logo

Yeni Oguz Eczanesi

  • Izmir - Menemen
  • 02328327478
  • KASIMPASA MAH.ATATÜRK CAD. NO:18/A
  • SAAT 'A KADAR NÖBETÇİDİR

  • 35
(0)
Yeni Oguz Eczanesi Izmir ili Menemen ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Yeni Oguz Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Yeni Oguz Eczanesi Izmir ili Menemen İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Yeni Oguz Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Yeni Oguz Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Yeni Oguz Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Yeni Oguz Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Yeni Oguz Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

26 Kasım 2021 Cuma Izmir Menemen Nöbetçi Yeni Oguz Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Yeni Oguz Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Yeni Oguz Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Yeni Oguz Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Yeni Oguz Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Yeni Oguz Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Yeni Oguz Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Yeni Oguz Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Yeni Oguz Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Izmir İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Izmir ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Halil Eczanesi

Halil Eczanesi Izmir ili Bornova ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Halil Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Alican Eczanesi

Alican Eczanesi Izmir ili Eşrefpaşa ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Alican Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Güzelbahçe Eczanesi

Güzelbahçe Eczanesi Izmir ili Güzelbahçe ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Güzelbahçe Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Ege Ilker Eczanesi

Ege Ilker Eczanesi Izmir ili Balçova ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Ege Ilker Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.