Efesoglu Eczanesi logo
Efesoglu Eczanesi logo

Efesoglu Eczanesi

(0)
Efesoglu Eczanesi Izmir ili Mithatpaşa ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Efesoglu Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Efesoglu Eczanesi Izmir ili Mithatpaşa İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Efesoglu Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Efesoglu Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Efesoglu Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Efesoglu Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Efesoglu Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

21 Eylül 2021 Salı Izmir Mithatpaşa Nöbetçi Efesoglu Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Efesoglu Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Efesoglu Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Efesoglu Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Efesoglu Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Efesoglu Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Efesoglu Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Efesoglu Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Efesoglu Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Izmir İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Izmir ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Yazgan Eczanesi

Yazgan Eczanesi Izmir ili Kınık ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Yazgan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Eyüp Sabri Eczanesi

Eyüp Sabri Eczanesi Izmir ili Balçova ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Eyüp Sabri Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Mayıs Eczanesi

Mayıs Eczanesi Izmir ili Mithatpaşa ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Mayıs Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Melıssa Eczanesi

Melıssa Eczanesi Izmir ili Şirinyer ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Melıssa Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.