Izmir Mithatpaşa Karadag Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 5 gün önce
Karadag Eczanesi logo
Karadag Eczanesi logo

Karadag Eczanesi

0
(0)

Izmir Mithatpaşa Karadag Eczanesi. Nöbetçi Karadag Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Karadag Eczanesi Izmir ili Mithatpaşa İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Karadag Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Karadag Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Karadag Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Karadag Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Karadag Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

15 Mayıs 2022 Pazar Izmir Mithatpaşa Nöbetçi Karadag Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Karadag Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Karadag Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Karadag Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Karadag Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Karadag Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Karadag Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Karadag Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Karadag Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Izmir İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Izmir ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Burçak Eczanesi

Izmir Bozyaka Burçak Eczanesi. Nöbetçi Burçak Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Bornova Ege Eczanesi

Izmir Bornova Bornova Ege Eczanesi. Nöbetçi Bornova Ege Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Berkım Eczanesi

Izmir Seferihisar Berkım Eczanesi. Nöbetçi Berkım Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Dedebal Eczanesi

Izmir Eşrefpaşa Dedebal Eczanesi. Nöbetçi Dedebal Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.