Yarımada Ilgın Eczanesi logo
Yarımada Ilgın Eczanesi logo

Yarımada Ilgın Eczanesi

  • Izmir - Mordoğan
  • 02327378383
  • MORDOĞAN MAH. 194 SOK. NO:29/1
  • 19:00 DAN SONRA- İCAP NÖBETİ TUTULMAKTADIR. SAAT 19:01'A KADAR NÖBETÇİDİR

  • 55
(0)
Yarımada Ilgın Eczanesi Izmir ili Mordoğan ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Yarımada Ilgın Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Yarımada Ilgın Eczanesi Izmir ili Mordoğan İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Yarımada Ilgın Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Yarımada Ilgın Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Yarımada Ilgın Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Yarımada Ilgın Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Yarımada Ilgın Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

22 Eylül 2021 Çarşamba Izmir Mordoğan Nöbetçi Yarımada Ilgın Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Yarımada Ilgın Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Yarımada Ilgın Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Yarımada Ilgın Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Yarımada Ilgın Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Yarımada Ilgın Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Yarımada Ilgın Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Yarımada Ilgın Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Yarımada Ilgın Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Izmir İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Izmir ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Molay Eczanesi

Molay Eczanesi Izmir ili Karşıyaka ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Molay Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Egelı Eczanesi

Egelı Eczanesi Izmir ili Çiğli ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Egelı Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Gazıkent Eczanesi

Gazıkent Eczanesi Izmir ili Gaziemir ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Gazıkent Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Yazal Eczanesi

Yazal Eczanesi Izmir ili Yeni Şakran ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Yazal Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.