Izmir Narlidere Narlıdere Özgür Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 7 sa önce
Narlıdere Özgür Eczanesi logo
Narlıdere Özgür Eczanesi logo

Narlıdere Özgür Eczanesi

0
(0)

Izmir Narlıdere Narlıdere Özgür Eczanesi. Nöbetçi Narlıdere Özgür Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Narlıdere Özgür Eczanesi Izmir ili Narlıdere İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Narlıdere Özgür Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Narlıdere Özgür Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Narlıdere Özgür Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Narlıdere Özgür Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Narlıdere Özgür Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

24 Haziran 2022 Cuma Izmir Narlıdere Nöbetçi Narlıdere Özgür Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Narlıdere Özgür Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Narlıdere Özgür Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Narlıdere Özgür Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Narlıdere Özgür Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Narlıdere Özgür Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Narlıdere Özgür Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Narlıdere Özgür Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Narlıdere Özgür Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Izmir İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Izmir ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Mert Avcı Eczanesi

Izmir Hatay Mert Avcı Eczanesi. Nöbetçi Mert Avcı Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Yenı Erdem Eczanesi

Izmir Narlıdere Yenı Erdem Eczanesi. Nöbetçi Yenı Erdem Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Zelal Eczanesi

Izmir Eskiizmir Cennetçeşme Zelal Eczanesi. Nöbetçi Zelal Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Gönen Eczanesi

Izmir Beydağ Gönen Eczanesi. Nöbetçi Gönen Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.