Halk Eczanesi

Halk Eczanesi

  • Izmir - Ödemiş
  • tarihinde nöbetçi
  • 2325451521 2325451521
  • AKINCILAR MH.HÜRRYT CD.32/B
(0)

1 Aralık 2021 Çarşamba Izmir Ödemiş Nöbetçi Eczaneleri

Izmir ili Ödemiş ilçesinin nöbetçi eczane listesi. Buradan dilediğiniz nöbetçi eczaneyi seçip nöbetçi eczanenin iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Izmir Ödemiş Nöbetçi eczaneleri uygulamamız ile size en yakın nöbetçi eczanelere telefon ile veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz. Izmir Ödemiş nöbetçi eczaneleri günlük olarak güncellenmekte olup, her nöbetçi eczane 24 saat hizmet vermektedir. Izmir Ödemiş nöbetçi eczanleri 7/24 kesintisiz hizmet verir. Hizmet sonrası Ödemiş ilçesine ait nöbetçi eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılara ilgili Ödemiş ilçesindeki nöbetçi eczane ile ilgili ön bilgi vermiş olursunuz. Nöbetçi eczane sayısı bulundukları ilçenin nüfusuna bağlı olarak değişmektedir. Büyük ilçelerde nöbetçi eczane sayısı oldukça yüksektir.

Izmir Ödemiş Nöbetçi Eczaneleri ile ilgili sıkça sorulan sorular

Ödemiş Nöbetçi eczanelerin nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Ödemiş Nöbetçi eczaneler ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmezler.

Ödemiş nöbetçi eczanelerine ulaşmak çok kolay ve basittir. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayarak Ödemiş ilçesinin ilgili eczane profiline geçip nöbetçi eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Ödemiş nöbetçi eczaneye ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Ödemiş ilçesindeki nöbetçi eczaneye ait harita bilgisini almak için nöbetçi eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Izmir İlinin Diğer İlçeleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Izmir ilinin ilçelerini listeledik. Dilediğiniz ilçeye tıklayıp nöbetçi eczanelerini listeleyebilir ve detaylı inceleyebilirsiniz...

Basın Sitesi Nöbetçi Eczaneleri

Izmir Basın Sitesi Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Basın Sitesi nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Çiğli Nöbetçi Eczaneleri

Izmir Çiğli Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Çiğli nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Evka Nöbetçi Eczaneleri

Izmir Evka Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Evka nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Selçuk Nöbetçi Eczaneleri

Izmir Selçuk Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Selçuk nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.