Sıma Eczanesi logo

Sıma Eczanesi

  • Izmir - Pinarbaşi
  • 02324795435
  • GÜRPINAR MH. 56/2 SK. NO:48/A
  • 24:00'DEN SONRA- ÇAMDİBİ SAAT 23:59'A KADAR NÖBETÇİDİR

  • 1
(0)
Sıma Eczanesi Izmir ili Pınarbaşı ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Sıma Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Sıma Eczanesi Izmir ili Pınarbaşı İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Sıma Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Sıma Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Sıma Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sıma Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Sıma Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

27 Temmuz 2021 Salı Izmir Pınarbaşı Nöbetçi Sıma Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Sıma Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Sıma Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Sıma Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Sıma Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Sıma Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Sıma Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Sıma Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Sıma Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Izmir İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Izmir ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Güven Eczanesi

Güven Eczanesi Izmir ili Menderes ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Güven Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Serhan Eczanesi

Serhan Eczanesi Izmir ili Buca ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Serhan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Kemalpaşa Eczanesi

Kemalpaşa Eczanesi Izmir ili Kemalpaşa ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Kemalpaşa Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Baki Eczanesi

Baki Eczanesi Izmir ili Çamdibi ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Baki Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.