Izmir Sarniç Aybek Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 2 sa önce
Aybek Eczanesi logo
Aybek Eczanesi logo

Aybek Eczanesi

0
  • Izmir - Sarniç
  • 02322811578
  • MENDERES MAH. BÜYÜK MENDERES CAD. 86/A
  • 24:00'DEN SONRA- GAZİEMİR SAAT 23:59'A KADAR NÖBETÇİDİR

  • 331
  • Yorum Yap
(0)

Izmir Sarnıç Aybek Eczanesi. Nöbetçi Aybek Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Aybek Eczanesi Izmir ili Sarnıç İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Aybek Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Aybek Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Aybek Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Aybek Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Aybek Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

23 Haziran 2022 Perşembe Izmir Sarnıç Nöbetçi Aybek Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Aybek Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Aybek Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Aybek Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Aybek Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Aybek Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Aybek Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Aybek Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Aybek Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Izmir İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Izmir ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Dünya Eczanesi

Izmir Yeşilyurt Dünya Eczanesi. Nöbetçi Dünya Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Zelal Eczanesi

Izmir Eskiizmir Cennetçeşme Zelal Eczanesi. Nöbetçi Zelal Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Mordogan Ege Eczanesi

Izmir Mordoğan Mordogan Ege Eczanesi. Nöbetçi Mordogan Ege Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Sudem Eczanesi

Izmir Buca Sudem Eczanesi. Nöbetçi Sudem Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.