Nesrin Eczanesi logo
Nesrin Eczanesi logo

Nesrin Eczanesi

0
  • Izmir - Sarniç
  • 02322813808
  • FATİH MAH. 1099 SOK. NO:70/B SARNIÇ
  • 24:00'DEN SONRA- GAZİEMİR SAAT 23:59'A KADAR NÖBETÇİDİR

  • 101
(0)

Izmir Sarnıç Nesrin Eczanesi. Nöbetçi Nesrin Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Nesrin Eczanesi Izmir ili Sarnıç İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Nesrin Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Nesrin Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Nesrin Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Nesrin Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Nesrin Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

12 Ocak 2022 Çarşamba Izmir Sarnıç Nöbetçi Nesrin Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Nesrin Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Nesrin Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Nesrin Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Nesrin Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Nesrin Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Nesrin Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Nesrin Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Nesrin Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Izmir İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Izmir ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Levent Asçıoglu Eczanesi

Izmir Seferihisar Levent Asçıoglu Eczanesi. Nöbetçi Levent Asçıoglu Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Özler Eczanesi

Izmir Mithatpaşa Özler Eczanesi. Nöbetçi Özler Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Özen Eczanesi

Izmir Çiğli Özen Eczanesi. Nöbetçi Özen Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Yazal Eczanesi

Izmir Yeni Şakran Yazal Eczanesi. Nöbetçi Yazal Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.