Sarnıç Eczanesi logo
Sarnıç Eczanesi logo

Sarnıç Eczanesi

  • Izmir - Sarniç
  • 02322812343
  • MENDERES CD.80/B
  • 24:00'DEN SONRA- GAZİEMİR SAAT 23:59'A KADAR NÖBETÇİDİR

  • 46
(0)
Sarnıç Eczanesi Izmir ili Sarnıç ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Sarnıç Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Sarnıç Eczanesi Izmir ili Sarnıç İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Sarnıç Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Sarnıç Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Sarnıç Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sarnıç Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Sarnıç Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

25 Kasım 2021 Perşembe Izmir Sarnıç Nöbetçi Sarnıç Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Sarnıç Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Sarnıç Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Sarnıç Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Sarnıç Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Sarnıç Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Sarnıç Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Sarnıç Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Sarnıç Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Izmir İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Izmir ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Turgay Eczanesi

Turgay Eczanesi Izmir ili Çiğli ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Turgay Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Yenı Serter Eczanesi

Yenı Serter Eczanesi Izmir ili Alsancak Basmane ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Yenı Serter Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Yenı Erdem Eczanesi

Yenı Erdem Eczanesi Izmir ili Narlıdere ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Yenı Erdem Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Belgin Eczanesi

Belgin Eczanesi Izmir ili Bornova ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Belgin Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.