Cansu Eczanesi

Cansu Eczanesi

  • Izmir - Seferihisar
  • tarihinde nöbetçi
  • 02327434331 02327434331
  • HIDIRLIK MH. KURTULUŞ CD. NO:2
(0)

21 Eylül 2021 Salı Izmir Seferihisar Nöbetçi Eczaneleri

Izmir ili Seferihisar ilçesinin nöbetçi eczane listesi. Buradan dilediğiniz nöbetçi eczaneyi seçip nöbetçi eczanenin iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Izmir Seferihisar Nöbetçi eczaneleri uygulamamız ile size en yakın nöbetçi eczanelere telefon ile veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz. Izmir Seferihisar nöbetçi eczaneleri günlük olarak güncellenmekte olup, her nöbetçi eczane 24 saat hizmet vermektedir. Izmir Seferihisar nöbetçi eczanleri 7/24 kesintisiz hizmet verir. Hizmet sonrası Seferihisar ilçesine ait nöbetçi eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılara ilgili Seferihisar ilçesindeki nöbetçi eczane ile ilgili ön bilgi vermiş olursunuz. Nöbetçi eczane sayısı bulundukları ilçenin nüfusuna bağlı olarak değişmektedir. Büyük ilçelerde nöbetçi eczane sayısı oldukça yüksektir.

Izmir Seferihisar Nöbetçi Eczaneleri ile ilgili sıkça sorulan sorular

Seferihisar Nöbetçi eczanelerin nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Seferihisar Nöbetçi eczaneler ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmezler.

Seferihisar nöbetçi eczanelerine ulaşmak çok kolay ve basittir. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayarak Seferihisar ilçesinin ilgili eczane profiline geçip nöbetçi eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Seferihisar nöbetçi eczaneye ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Seferihisar ilçesindeki nöbetçi eczaneye ait harita bilgisini almak için nöbetçi eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Izmir İlinin Diğer İlçeleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Izmir ilinin ilçelerini listeledik. Dilediğiniz ilçeye tıklayıp nöbetçi eczanelerini listeleyebilir ve detaylı inceleyebilirsiniz...

Karaburun Nöbetçi Eczaneleri

Izmir Karaburun Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Karaburun nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Alsancak Basmane Nöbetçi Eczaneleri

Izmir Alsancak Basmane Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Alsancak Basmane nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Gültepe Nöbetçi Eczaneleri

Izmir Gültepe Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Gültepe nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Çamdibi Nöbetçi Eczaneleri

Izmir Çamdibi Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Çamdibi nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.