Sırınyer Elıf Eczanesi logo
Sırınyer Elıf Eczanesi logo

Sırınyer Elıf Eczanesi

(0)
Sırınyer Elıf Eczanesi Izmir ili Şirinyer ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Sırınyer Elıf Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Sırınyer Elıf Eczanesi Izmir ili Şirinyer İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Sırınyer Elıf Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Sırınyer Elıf Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Sırınyer Elıf Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sırınyer Elıf Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Sırınyer Elıf Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

21 Eylül 2021 Salı Izmir Şirinyer Nöbetçi Sırınyer Elıf Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Sırınyer Elıf Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Sırınyer Elıf Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Sırınyer Elıf Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Sırınyer Elıf Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Sırınyer Elıf Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Sırınyer Elıf Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Sırınyer Elıf Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Sırınyer Elıf Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Izmir İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Izmir ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Nar Eczanesi

Nar Eczanesi Izmir ili Bornova ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Nar Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Sardunya Eczanesi

Sardunya Eczanesi Izmir ili Atatürk Osmangazi ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Sardunya Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Gazıkent Eczanesi

Gazıkent Eczanesi Izmir ili Gaziemir ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Gazıkent Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Sude Eczanesi

Sude Eczanesi Izmir ili Eski Foça ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Sude Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.